Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Madara

Madara

Vārda dienu Madara svin 9. augustā.

Latvijā dzīvo apmēram 4 240 personas ar vārdu Madara.
11 42

Vārda Madara nozīme un skaidrojums:

Ugunīga un atjautīga. Mīlestībā vibrē - te ceļas, te krīt. Neapjaustas cerības izzogas no apziņas alām - un tās pat piepildās. Labprāt nododas sava sapņa burvībai. Necieš nevīžību un pasivitāti. Katrai sajūtai izvēlas savu skaņu. Pasaule Madarai Šķiet pilna sapņu, ilgu, brīnumu.
Iesaki draugiem!

Madaras draugu un paziņu raksturojumi:

4 58 Madara-neatkarīga personība,neļauj sevi atklāt pārāk dziļi.Vēlās sevi pierādīt,bet ne citu atzinības dēļ,bet galvenokārt sevis dēļ.Īsta latviešu meitene ar savu odziņu!

1 23 Kaprīza meitene ar savu raksturiņu

5 23 M ir nosvērtas, sapņainas,mīlošas,aizbildnieciskas,ar plašu sirdi,līdzjūtīgas,asprātīgas,nesautīgas,sirsmīgas, runātīgas, atklātas,ar sev saudabīgu redzējumu uz dzīvi.

1 18 Madara-Labs ģimenes cilvēks, smaidīga, sirsnīga, draudzīga un jautra...

4 20 Madara- reizem aizmmarsiga jautra gudra skaista ista sirzupauzeja patik izjokot sev tuvus cilvekus :)

4 16 Ļoti sportiska, ja ko sasniedz ar to ļoti lepojas, dažreiz to pat var nosaukt par lielīšanos, bet nekad, nekad nemelo un neizpauž noslēpumus, šajā ziņā ļoti uzticama. Madaras ir ļoti labas draudzenes par spīti visam.

2 13 ļoti joko un labu vomor izjutu

1 8 Madarai piemīt īpašības par kurām viņa var nenojaust. Attiecībās viņai patīk jautrība,mīlestība,un piedzīvojumi. Mēdz būt neuzticīga.Savus draugus un radus aizstāvēs lai ko tas dotu.

1 8 Madara ir jautra un dzīves priecīga. Arī pašpārliecināta un strādīga.

5 10 Esmu jautra, skaista, interesanta persõnība, ar saviem viedokļiem.

0 5 Es esmu gudra. Man ir laba humora izjūta. Un jautra. Galīgi traka meitene. Dzīvespriecīga. Nepatīk stres. Patīk manīt ikdienu. :)) Godīga esmu. Un iedraudzējos ātri ar cilvēkiem. Dievina dzīvi. Esmu arī neatkarīga. :)

7 11 Jauka personība, kura gan slēpjās sevī. Dažreiz var nokaitināt ar savu pārāk lielo apdomīgumu.

1 5 Madarai piemīt īpašības par kurām viņa var nenojaust. Attiecībās viņai patīk jautrība,mīlestība,un piedzīvojumi. Mēdz būt neuzticīga.Savus draugus un radus aizstāvēs lai ko tas dotu.

3 6 Esmu arī Madara un man liekas ka esmu bailīga, nedroša.

0 2 Interesanta meitene ;)

0 2 Meitene ar savu raksturu ir savi + un - . Iesaistās daudzos pasākumos un ir gatava vienmēr palidzēt. Labs draugs kas spēs uzklausīt un palidzēt jebkurā situācijā. Aistāvēs savus draugus un neļaus tos apvainot vai aiztikt. Īsts spridzeklis ar kuru nebūs garlaicīgi.

0 2 Ļoti labas komunikācijas spējas, ko pavada patiesas rūpes un interese par to, lai visiem labi, pat tad, ja tas nav visai izdevīgi. Apķērīgajai Madarai vienmēr gribēsies dzīvē kaut ko apgūt, pat, ja to līdz galam nepilnveido. Jo vairāk, jo labāk, tas par visu, arī materiālām lietām, taču, visvairāk Madara cenšas iegūt atmiņas. Patikt visiem nav galvenais, bet, ļoti gribētu, ka par viņu ir sajūsmā. Un, ne velti, Madara smaida ļoti daudz un viņas mīlestība pret dzīvi ir tik lipīga, ka, satiekot Madaru, gribas būt viņas kompānijā! Dod visu labāko, un to pašu arī sagaida!

1 2 Madara vienmēr sasniegs savus mērķus ļoti nepatīk nodevīgi civēciņu un ātri sastresojas.

0 1 Īsta latviete. Noteikti nespers pirmo soli,bet būs atsaucīga kad otrs pirmo spers. Loti noslepumaina. Neatklās par sevi neko ko kāds varētu izmantot pret viņu. Spēj uzklausīt ne vārda nesakot un kad savu stāstu esmu beigusi pat nespēju noteikt ko vina par to domā. Ja vinai pastāstīsi noslēpumu 100% NO VIŅAS VEVIENS to neuzzinās ja kāds no vinas mējginās uzzināt kādu nolēpumu vina prasmīgi aizies no tēmas tā ka sis cilvēks pat neatcerēsies ka kautko gribēja ktko no vinas zināt. Klusībā izdara savus novērojumus par citiem un iekšēji zin gandrīz vinu par visiem tikai nevienam nav iespēja uzzināt ko vina par citiem domā. Liekas loti intraverta un nevainīga bet iekšēji vina ir samaitāta un gatava piedzīvojumiem, tikai ar noteikumu, ka neviens to nekad neuzzinās. Un ir nedaudz bēdīgi ka tu uzzini par viņas piedzīvojumu (no otra cilvēka kurs izklaidējās ko pā ar viņu) un tu jau ilgi zini par šo vinas noslēpumu, bet kad vinai jautā "kas jauns/interesants?" un vina atbild "nekas, laikam" un tu zini-vina melo, nestāsta tew patiesību, jo grib palikt mūžīgs noslēpums un tu nevari viņai pateikt ka tu zini, jo esi apsolījusi tam cilvēkam kurs tew to pateica nevienam neteik, bet ju jau visu šo laiku zini bet tawa labākā draudzene tew to vēl nav pateikusi un negrasās pateikt =( Lūk šāda ir mana draudzene madara, samaitāts, neizdibināms noslēpums Madar ja lasi šo es zinu ka tu ar jēkabu bučojies 19(vrb pēc 23:59 ta 20) oktobrī, tikai nesaki vinam ka es tew pateicu ka to zinu!

1 1 Jauki, nedroša, asprātga,lepna par saviem sasniegumiem

2 2 Man šķiet,ka Madara ir ļoti forša un jauka meitene.

1 1 Ļoti kruts cilvēks un gudrs , gudrāks nekā citi cilvēki , ātrāks arī īsts bīsts , īsts večeņu vecis ar lielu kūli

1 1 Esmu kautrīga meitene...

15 6 Kautrīga un sevī noslēgta persoība, bieži vien izraisa aizkaitinājumu apkārtējos ar savu lēnīgumu.

28 8 Var būt alkoholiķe,iedomājas ,ka ir visas pasaules centrs.Dzeguzes tips.

Iesaki draugiem!
Madara skaidrojums un vārda diena

Madara raksturojums

Madaras raksturīgākās īpašibas
Pieklājīga 54%
Gudra 48%
Enerģiska 44%
Jautra 44%
Ar labu humora izjūtu 42%
Uzticīga 42%
Strādīga 40%
Daudz draugu 34%
Kārtīga 32%
Kautrīga 32%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Rīt vārda dienu svin
Vladimirs, Gunārs, Gunis
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
Top.LV
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu