Apsveikumu serviss draugam.lv

Apsveikumu servisa draugam.lv lietošanas noteikumi

1. draugam.lv ir privātīpašums un tā lietošana nav neatņemamas tiesības.
draugam.lv administrācijai ir tiesības liegt pieeju draugam.lv, atsevišķām tā daļām vai funkcijām atsevišķiem lietotājiem vai IP adresēm uz neierobežotu laiku, kā arī dzēst vai bloķēt lietotāju kontus un jebkuru citu lietotāju izvietoto informāciju, nepaskaidrojot iemeslu un nenesot nekādu atbildību par to.
draugam.lv pamatfunkciju lietošana ir bezmaksas. Atsevišķi draugam.lv servisi var būt maksas pakalpojumi.
Izmantojot draugam.lv tiek fiksēta lietotāja IP adrese un uz lietotāja datora saglabātas sīkdatnes (cookies).

2. Šie noteikumi ir saistoši jebkuram draugam.lv apmeklētājam, neatkarīgi no tā vai viņs ir vai nav reģistrēts draugam.lv lietotājs.
draugam.lv administrācijai ir tiesības mainīt un papildināt šos noteikumos par to jūs atsevišķi neinformējot.
Lietotāja pienākums ir regulāri sekot šo noteikumu izmaiņām.
Ja Jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzu nelietojiet draugam.lv.

3. Kļūstot par reģistrēto portāla draugam.lv lietotāju vai ievadot jebkādus datus draugam.lv Jūs piekrītat nodot šos datus apstrādei draugam.lv.

4. Lietotājs ir pilnībā atbildīgs par visu sevis ievietoto informāciju un darbībām, kas tiek veiktas no viņa datora vai reģistrētā lietotāja konta, kā arī par lietotāja konta pieejas datu konfidencialitāti.

5. Lietotājs drīkst ievietot draugam.lv tikai tādu informāciju, ko viņam ir likumīgas tiesības izmantot un publicēt.

6. Aizliegts reģistrēties draugam.lv uzdodoties par citu personu.

7. Aizliegts izmantojot draugam.lv nosūtīt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, erotisku, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju.

8. Aizliegts izmantojot draugam.lv nosūtīt jebkāda veida komerciālu informāciju, veikt preču/pakalpojumu/pasākumu reklamēšanu, nosūtīt ķēdes/laimes un tml. vēstules.

9. draugam.lv administrācijai ir tiesības nosūtīt uz lietotāja profilā norādīto e-pasta adresi ar draugam.lv darbību saistītu informāciju.

10. Visa draugam.lv izvietotā informācija (teksta, attēlu un citos formātos) ir portālu draugam.lv vai oho.lv reģistrēto lietotāju pievienota. Lietotājs ir atbildīgs par jebkurām savām darbībām draugam.lv/oho.lv portālos, ja to rezultātā tiek vai var tikt aizskartas citu personu autortiesības.
draugam.lv neuzņemas jebkādu atbildību par lietotāja pārpublicēto informāciju no citiem materiāliem.
draugam.lv ir tiesības iesūtīto informāciju izmantot un publicēt. Informācijas iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt jebkādu autora vai citu atlīdzību no draugam.lv par iesūtītās informācijas izmantošanu portālā.

11. Izmantojot draugam.lv jūs piekrītat, ka:
 11.1. pakalpojums tiek sniegts tāds, kāds tas ir, un jums nav iebildumu pret tā kvalitāti.
 11.2. draugam.lv administrācija nenes nekādu atbildību par traucējumiem piekļuvē oHo.lv, informācijas piegādi, dzēšanu un uzglabāšanu.
 11.3. draugam.lv administrācija nenes nekādu atbildību par draugam.lv lietotāju izvietoto vai lietotāju savstarpēji nosūtīto informāciju un sekām (t.sk. tiesiskajām), kuras ir radušās šīs informācijas izvietošanas vai nosūtīšanas rezultātā.
 11.4. draugam.lv administrācija nenes nekādu atbildību par draugam.lv izvietoto reklāmu saturu un reklamēto preču vai pakalpojumu kvalitāti, kā arī par Interneta resursu saturu, uz kuriem ir norādes draugam.lv.
 11.5. draugam.lv ir iekļautas trešo pušu (reklāmas tīklu) komponentes (skripti), kas var veikt lietotāja datu (IP adrese un tml. pārlūkprogrammas nodotie dati) saglabāšanu, kā arī sīkdatņu (cookies) saglabāšanu uz lietotāja datora. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu datplūsmu. Mēs arī kopīgojam informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, savos sociālās saziņas līdzekļos, kā arī ar mūsu reklamēšanas un analīzes partneriem.
 11.6. draugam.lv administrācija nenes nekādu atbildību par jebkādiem zaudējumiem, izdevumiem vai kaitējumu kas radies lietotājam vai trešajām personām draugam.lv izmantošanas dēļ.

Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
   Top.LV on-line.lv
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu