Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Artūrs

Artūrs

Vārda dienu Artūrs svin 17. jūnijā.

Latvijā dzīvo apmēram 12 350 personas ar vārdu Artūrs.
11 40

Vārda Artūrs nozīme un skaidrojums:

Mīl nakti vairāk nekā dienu, un tas latvietim ir neraksturīgi. Talantīga intuīcija Artūtu vada brīnumainu ceļu. Pēc neveiksmēm nāk pēkšņi, negaidīti panākumi. Savu "ego"viņš prot aizsegt ar sapņaina ideālista masku. Talantīgs sava amata pratējs.
Iesaki draugiem!

Artūra draugu un paziņu raksturojumi:

6 22 Loti aktivs,energisks, no Artura izstarojas liderisms, vinam var iet lidzi un sekot, kauslis, pasparliecinats, merktiecigs, veiksmigs, var but nesavtigs un draudzigs, parasti logisks aprekinatajs,labs biznesmenis,ja nav vienigais uznemuma ipasnieks. Vaja puse- viegli uzbudinams, var piedalities un izraisit kautinus un nemierus. Kad ir iztrakojies ar gadiem spetu but piemerots gimenes cilveks. Dzive reti, kad pazudis, vienmer izdomas, ka tikt uz prieksu. Tik specigu un energijas apveltitu cilveku mil nauda. Var atstat labu pirmo iespaidu, ja sanem sevi rokas. Arturam piestav speciga energija, vadiba, organizesana un augstie amati. Spej piekerties cilvekiem, parasti pretejam dzimumam Arturi patik. Nekad gandriz nekad nebusviens, vienmer ir attiecibas, ja to pasi velas. Var but parlieku nospiedosi.ARTURIEM butu jaiemacas piekapigums, pieklajiba, labas manieres un ar laiku jatrene rakstura un psihiska noturiba, lai vinu del nesaceltos nemieri. Principa Arturos var iemileties no pirma acu skatiena, ir gliti, kopti, bet pasiem jabut uzmanigiem ar likumu, jaizglitojas un javalda par sevi. Arturi ir emocionali, mirkla cilveki, sakuma dara, pec tam doma, ir drosmigi, spej but isti draugi, ja nepieciesams pat parak labi draugi, ta ka necies konkurenci, var izjaukt daudzas attiecibas. Izteikti lideri. Lidzas Arturam jabut cilvekam ar stipriem nerviem, mierigu energetiku, sieviskibas parpilnai butnei, kuru Arturs varetu sadzirdet ari emociju uzliesmojumos.

9 20 Tieksme pēc nemitīgas izaugsmes, izglītošanās. Spēju kļūt fanātisks. Mīlu to, ko daru - daru to, ko mīlu. Uzticams, draudzīgs, vienpatis reizēm, patīk pabūt vienam, filosofēt. Patīk zinātne, kosmoss, mistērija, psiholoģija.

6 15 Cilvēks, kurš ja kaut ko iecer, darīs visu lai to sasniegtu, tiecas augstāk un augstāk.

7 15 Labs un viss

3 9 Vienmēr pulcē cilvēkus ap sevi. Cīnās ar mūžīgām mīlas problēmām. Pieklājīgs un inteliģents. Nepatīk iesaistīties konfliktos, bet patīk pieņemt pārdrošus, impulsīvus lēmumus un rīkoties neapdomīgi. Bet ne vienmēr. Patīk aktīva un sabiedriska dzīve. Izeikti attīstīta loģiskā (racionālā) domāšana, matemātika un fizika, komunikācija un mākslinieciskums, radošums. Vienmēr cenšās atšķirties no citiem, pat negribot un nedomājot par to.

4 9 Var sajaukt dienu ar nakti,neprot pateikt,,nē,,,ļoti izpalīdzīgs pret svešiem cilvēkiem,pret ģimeni izklaidīgs.Darbaholiķis,visu laiku steidzas.

1 6 Jauki cilvēki, ar mēru, protams. Negribot ļaunu, var ļoti sāpināt. :)

2 7 Viegli iegūst jebkura labvēlību.

3 6 Nereti ir atbildes uz visiem jautājumiem . Erudīts un dēļ tā ļoti bieži nonāk konfliktsituācijās ar priekšniecību.

1 2 Mans vārds ir Artūrs un šis viss ir kkāds bullshit ;ddd

0 0 Artūrs palīdz draugam,neactāj draugu nelaimē. Artūrs draudzējas ar daudziem draugiem

0 0 Viņč ir ļoti labs draugs ik vienam ar ko iepazistas. patīk sportot,ir jautrs ,smiekligs un vienkarši perfekts cilvēks neviena tada pasaule nav

15 3 Artūrs nepiedot kļūdas, un bieži vien izdara nepareizu izvēli dzīvē! Viņš paļaujas uz drauga viedokli savu neuzklausot.Lielākoties Artūri netic mīlestībai,.Nav uzticami partneri, bieži vien krāpj savas otrās pusītes!

Iesaki draugiem!

Artūrs raksturojums

Artūra raksturīgākās īpašibas
Ar labu humora izjūtu 51%
Enerģisks 51%
Uzticīgs 51%
Daudz draugu 44%
Pieklājīgs 44%
Gudrs 41%
Jautrs 41%
Strādīgs 41%
Inteliģents 37%
Kārtīgs 34%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Armands, Armanda
Rīt vārda dienu svin
Juris, Jurģis, Georgs
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
   Top.LV on-line.lv
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu