Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Valdis

Valdis

Vārda dienu Valdis svin 11. decembrī.

Latvijā dzīvo apmēram 6 100 personas ar vārdu Valdis.
Pēdējo gadu laikā vārda Valdis popularitāte ir samazinājusies.
9 20

Vārda Valdis nozīme un skaidrojums:

Sirsnības un aizrautīguma iemiesojums. Necenšas sarežģīt dzīvi un samezglot attiecības. Ja arī viņam uzmācas laiskums, viņš pēc tam ar dubultu enerģiju metas iekšā notikumos. Dzīve Valdi brīžiem arī papluinī, taču viņš cenšas reiz izdarītu muļķību "neitralizēt". Valdim ir jūtīga daba, un pat neveiksmēs viņš vairāk vaino pats sevi. Izceļas ar tieksmi uz mākslu. Valdim "garšo" grēks, bet viņš baidās zaudēt savu reputāciju. Jo sevišķi lielas sekmes apliecina diplomātijā. Zina: viss panākams ar mierīgu garu, nevis lēcienveidīgā skrējienā. Valdim ir laba īpašība - nestāvēt malā no notikumiem. Tad jau labāk mesties iekšā dzirnupē un peldēt pret straumi!
Iesaki draugiem!

Valda draugu un paziņu raksturojumi:

1 14 Valdis,kuru es pazīstu,ir pats jaukākais civēks.Dažreiz viņš ir nedaudz kutrīgs,bet visā visumā viņš ir superīgs cilvēks ar labu humora izjūtu.Man at Valdi patīk sarunāties,jo viņš ir labs sarunu biedrs.Valdis ir gudrs cilvēks,kurš vajadzīgā brīdī spēj iedot pareizu padomu.Valdim ir patīkams smaids.Uz viņu paskatoties vienmēr paliek laba sajūta ap sirdi,jo tu zini,ka viss ir kārtībā un dzīve turpinās.Valdi,paldies ka Tu esi.

10 21 Mans Valdis ir pats jaukākais cilvēks pasaulē. Viņš ir labākais draugs, ideāls mīļotais un super interesants cilvēks. Es esmu lepna par to,ka man ir tik lielisks Valdiņš:*

0 7 Ļoti pašpārliecināts cilvēks, kas vienmēr spēj atrast jaunus mērķus pēc kā tiekties. Spēj būt sarkastisks un iedomīgs, bet sirdī mīt liela sirsnība un spēja saprast cilvēkus. Vislabāk prot runāt, ar ko arī parasti tiek vaļā no visām problēmām un pavērš notikumus sev labvēlīgā gaismā. Cenšas to neaizrādīt par daudz,bet visvairāk par visu patīk atrasties uzmanības centrā, tikt lutinātam. Spēj būt ļoti romantisks. Mīl bērnus, jo pašam bieži vien patīk uzvesties vieglprātīgi un nedaudz bērnišķīgi.

0 6 Ļoti labs cilvēks!

0 5 Ļoti augstās domās par sevi. Ārkārtīgi godkārīgs un tendēts uz materiālismu, bet ne garīgām lietām. Atriebīgs,īpaši, ja saskaras ar nepakļaušanos. Pozitīvs un var būt reizēm dāsns pret tiem, kuri pilda viņa gribu. Jautrs kompānijā. Gudrs.

14 16 Mīl iedzert

14 14 Sapņotājs. Ar vārdiem mākoņos, ar darbiem aizkrāsnē. Netur dotos solījumus. Neuzticīgs, pārņemts ar seksu.

Iesaki draugiem!
Valdis skaidrojums un vārda diena

Valdis raksturojums

Valda raksturīgākās īpašibas
Ar labu humora izjūtu 82%
Pašpārliecināts 64%
Jautrs 64%
Gudrs 58%
Strādīgs 47%
Enerģisks 47%
Daudz draugu 41%
Mierīgs 41%
Inteliģents 41%
Drošs 35%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Haralds, Almants
Rīt vārda dienu svin
Diāna, Dina, Dins
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu