Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Marta

Marta

Vārda dienu Marta svin 27. jūlijā.

Latvijā dzīvo apmēram 4 340 personas ar vārdu Marta.
34 52

Vārda Marta nozīme un skaidrojums:

Viņas asā uztvere un aizvainojošā atklātība sanikno ne vienu vien. Iedabā kontrasti - skarbums un negaidīts maigums. Vēlēšanās krāt un tikpat viegli iztērēt. Neatkarību prot savienot ar cieņu. Ir laba stila izjūta. Vēlas, lai viņas darbs tiktu atzīts. Prot radīt sev patīkamu dzīves filozofiju.
Iesaki draugiem!

Martas draugu un paziņu raksturojumi:

6 40 Marta ir cēla, lai ko darītu un kur ietu. Pārsvarā kautrīga, klusa. Uzticas dažiem, pret citiem ir atturīga. Martas uzticība ir jānopelna. Ģimenes cilvēks.

27 58 Martas ir ļoti gaiši un dziļi cilvēki, kuri neatstāj draugus nelaimē. Labsirdīgi un jautri. Pie tāda cilvēka var griezties pēc padoma, un Marta nekad nenosodīs un uzklausīs.

27 56 Martām patīk runāt ar sarkasma noskaņu balsī.

7 29 Pēc iepriekšējiem komentāriem nolēmu ka manai draudzenei nav dots īstais vārds. Viņai ir reti pārdroša humorizjūta, kuras dēļ ar viņu ir tik viegli un jautri komunicēt. Ja būsi atklāts pret viņu, viņa būs atklāta pret tevi un beigās jūsu mīnusi būs jūsu mīļākā tēma, jo ar viņu tu nebaidīsies pasmieties par sevi. Mana marta ir enerģiskākais cilvēks kādu pazīstu, viņa ir reāliste, optimiste un pesimiste vienā, bet tevi viņa padarīs pozitīvu lai cik drūmā stāvoklī tu būtu. Viņa ir tas cilvēks kurš nekad tev neļaus justies vienam, pat ja pats gribēsi ielēkt kādā bedrē un sevi žēlot, viņa tevi izvilks ārā un sūtīs mazgāties.

4 25 Martas ir forši cilvēki. Pārsvarā ļoti gudri. Ārēji īsts ziediņš, bet kad viņu labāk iepazīst, tad dažreiz no viņām ir jābēg, lai viņa nepiekauj.

2 17 Vienmēr skaista, enerģiska. Vispirms ir jānopelna viņas uzticība un draudzība, tad viņa atvērsies kā zieds un stāstīs visu. Ja izdarīsi viņai pāri, viņa atriebsies - smagi. Viltīga, gudra, pašpārliecināta. Ļoti patīk komplimenti un uzmanība. Bieži vien nav pacietības. Ārēji izskatās maiga, mīļa, bet iekšēji viņā sēž traks velniņš. Fantazē ļoti .

4 15 Ģimenes cilvēks

4 12 Jauka gudra sportiska drosa

1 6 Ļoti patīk smieties!

2 4 Ļoti redoša un ar nereali labu humora izjūtu,bet kautrīga un bailīga tačut ar draugiem droša un aktīva!!! Vienreiz būdamas mazas es apgāzu mammas vāzi un viņa pateica ka viņa to izdarija. Pec tam vinas mamma bāra tačut neatkāj noslēpumus kaut gan pati to izdomāja. Tagat bieži ir depresija bet stipra un pārvar un vis ir labi. Patīk pabūt vienatnē bet bez draugiem dzīvot nevar

2 3 Izpalīdzīga, patīk kompānija

15 15 Normāla,bet vienā istabā nesadzīvot..:-( P.S.Labāk par to nerunàt..:-D

18 14 Grūti atzīst savas kļūdas. Lepna, egoistiska un savtīga. Saka, ko domā, tāpēc bieži ir rupja. Taču galu galā ar labu humora izjūtu. Krīt un ceļas par draugiem.

37 13 Tie kuri ir Martas labākie draugi vienu dienu nākamajā tiek pamesti malā.

27 3 Viņas draugi - vienu dienu viņa ir tikai ar tiem, nākošajā - aprunā tos. Diezgan lepnas, augstprātīgas, ļaunatminīgas personības. Ļoti bieži nepatiesas un negodīgas.

Iesaki draugiem!
Marta skaidrojums un vārda diena

Marta raksturojums

Martas raksturīgākās īpašibas
Jautra 66%
Gudra 63%
Ar labu humora izjūtu 56%
Enerģiska 53%
Inteliģenta 53%
Pieklājīga 53%
Daudz draugu 50%
Uzticīga 46%
Neatkarīga 40%
Optimiste 36%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Agris, Agrita
Rīt vārda dienu svin
Rodrigo, Rauls
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
Top.LV
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu