Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Līga

Līga

Vārda dienu Līga svin 23. jūnijā.

Latvijā dzīvo apmēram 10 370 personas ar vārdu Līga.
Pēdējo gadu laikā vārda Līga popularitāte nav būtiski mainījusies.
16 46

Vārda Līga nozīme un skaidrojums:

Pirmais tips. Meklē dzīvē dinamiku, ir grēcīga, bet laimīga. Alkst ārkārtēju situāciju, kur sevi apliecināt. Var meklēt saskaņu ar vīrieti gadiem ilgi un to neatrast. Līgas fantāziju spēj aizraut vienīgi garīgi bagāta personība. Līga nemēdz pakļauties kategoriskiem pieprasījumiem. Ar pretīgumu noraugās gļēvos vīriešos. Tāpēc krietna daļa Līgu var būt arī visu mūžu nesaprastas.
Otrais tips. Apskaužams dzīvības sulīgums viņai plūst pa dzīslām. Viņa ienirst dzelmē, tad uzpeld un ap sevi veido tīksmības garu. Šī Līga ļauj vaļu kaislībām, slīpēti apved ap stūri pat neatvairāmas vīrišķības pretendentus. Jāņu nakts burvība Līgai piešķir spēju neļauties skumjām vai melanholiskām pārdomām.

Iesaki draugiem!

Līgas draugu un paziņu raksturojumi:

13 73 ĻOTI PATĪK BŪT MĪLĒTAI, SAPRASTAI. PATĪK MĪLĒT ARĪ CITUS, ĪPAŠI BĒRNUS. STRĀDĪGA, JA KAUT KO DARA, TAD KĀRTĪGI, AKURĀTI, PRECĪZI UN VISU LĪDZ GALAM. NEATSTĀJ PUSDARĪTUS DARBUS.

9 49 Vienmīle, grib būt mīlēta,ģimene svarīga, svarīga nauda,ātri var sadusmoties, bet dusmas ātri pāriet, ļoti pardzīvo pāri darījumus un nesaskaņas ar bērniem.

2 31 Līga ir mierīga, bet ar savu nostāju. dažkārt trūkst pārliecības par to, ko dara, bet vienmēr darbus veic kārtīgi un līdz galam. Līga ir mīloša un draudzīga personība, kurai svarīgi ir nodrošināt labas savstarpējās attiecības ar līdzcilvēkiem.

5 34 Ja mīl tad tikai vienu, piedot var jebko, bet aizmirst ne.

7 27 Kautrīga , bieži mainās uz labo pusi , no klusas un nedrošas pārvēršas par skaļu un komunikablu , ātri atrod draugus un neļauj tiem pazust no savas dzīves. Kā pret Līgu uzvedās tā Līga pret viņiem.

9 27 Ļoti jutīga, kautrīga, nav svarīga nauda, patīk ka viņu mīl, patīk drošības sajūta attiecībās

3 18 Galējību cilvēks, sapņotāja, ilgojas pēc īstas mīlestības, mākslinieciska, radoša, depresīva, ekstravaganta, kaislīga, daudzpusīga, zinātkāra, nesabiedriska,romantiska, savdabīga, spilgta, avantūriska, mērķtiecīga.

4 17 Inteliģenta, mīl kārtību, jūtīga, nepatīk citu izrādīšanās. Kautrīga, bet atveras tikai tuvu draugu klātbūtnē. Reizēm iegrimst skumjās, bet dzīvespriecīga. Melanholiska un reizēm citu nesaprasta

8 15 Līga ir aizrautīga, dzīvīga un gudra persona tomēr reizēm emocionāla un vāja lai arī to neizrāda . Vērtība ir ģimene un attiecībās rod drošumu un patvērumu . Tomēr abpusējai mīlestībai ir jābūt un tas dzīvi var sarežģīt .

4 10 LABA MAMMA MILA SKAISTA .:)

1 2 Edijs -Interesē-(lasa)- daudz grāmatas par Uzņēmējdarbību. Arī patīk -daudz ceļot,braukt ekskursijās,pie reizes vasarā izbraukt ar riteni lielākus līkumus.Ļoti interesē daba.Pie reizes patīk iekārtot savu mājas sētu labā stāvoklī.

6 6 1.Pieklajiga. 2.Lepna 3.karsta 4.Mila 5. slinka 6.ksumiga ligas ir loti gudras milas

37 6 Mīl atriebties, un nedraudziga

Iesaki draugiem!
Līga skaidrojums un vārda diena

Līga raksturojums

Līgas raksturīgākās īpašibas
Uzticīga 62%
Gudra 54%
Pieklājīga 54%
Jautra 52%
Ātri aizkaitināma 48%
Ar labu humora izjūtu 48%
Enerģiska 38%
Kārtīga 38%
Kautrīga 38%
Inteliģenta 36%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Jautrīte, Kamila, Digna
Rīt vārda dienu svin
Ramona, Ritma
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu