Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Liene

Liene

Vārda dienu Liene svin 18. augustā.

Latvijā dzīvo apmēram 5 520 personas ar vārdu Liene.
Pēdējo gadu laikā vārda Liene popularitāte nav būtiski mainījusies.
15 52

Vārda Liene nozīme un skaidrojums:

Strādīga, mērķtiecīga, māk veidot dzīvi jau no pašas mazotnes. Vēlas saglabāt savu "es" un nepakļauties citu ietekmei. Neatzīst efektus. Pirmajā vietā prāts un savaldība.
Iesaki draugiem!

Lienes draugu un paziņu raksturojumi:

16 70 Ļoti mierīga, klusa, kautrīga. Atvērta tikai pret pašiem tuvākajiem, labi prot glabāt noslēpumus, draudzīga. Patīk izmēģinat daudz jauna, patīk ceļot, iepazīt jaunas vietas. Ar zemu pašvērtējumu, bet tajā pat laikā prot sevī saskatīt labo. Nepatīk uzticēties cilvēkiem, jo vienmēr būs sajuta, ka tiks nodota. Ļoti daudz laika pavada domājot par pagātni un nākotni, ko varēja darīt citādāk un ko vēlas sasniegt tālāk. Ir gan slinka, gan strādīga, tas atkarīgs no situācijas un garastāvokļa. Ļoti pozitīvs cilvēks, kas jebkur saskatīs ko pozitīvu, ļoti daudz smaida un smejas. Pilnīgi noteikti nav iedomīga, varbūt tā var šķist cilvēkiem, kas viņu nepazīst, jo pret nepazīstamajiem izturas neitrāli vai ne tā, kā viņi vēlētos. Ir ļoti jauka un mīļa un to pašu gaida arī no apkārtējiem. Ļoti daudz izmanto sarkasmu, tāpēc daudzi viņu nesaprot. Vairāk dzīvo savā fantāziju un iedomu pasaulē un brīžos, kad ir reālitātē, tad nejūtas labi, jo viss nav tik labi, kā fantāzijās. Ja viņu kas nomāks, tad labāk paturēs to pie sevis un vienatnē to pārdzīvos, nevis kādam to izstāstīs.

11 49 Liene ir ļoti laba draudzene. Viņa ļoti labi saprot otru cilvēku, un ar smaidu skatās uz daž ne dažādām lietām. Nestrīdas, ja arī ir kaut kas tāds, tad viņa ļoti labi māk otram ar humoru to pašu pateikt. Liene iespējams, ka prot būt arī laba sieva savam vīram, un laba mamma saviem bērniem. Lienei patīk daudz jokoties un smieties.

2 22 Ļoti patīk pavadīt laiku ar saviem tuvakiem,mīļajiem. ar savu ES,ja kkas nepatīk tak tā arī pasaka. Ir svarīgi lai mīļotais cilvēks cienītu un būtu atklāts un godīgs. Cīnās pati ar saviem spēkiem.

3 20 Persona ar savu "ES", kas neietekmējās no apkārtējās vides. Emocionāli spēcīga un stabila. Ar savām vērtībām.

2 17 Liene ir jautra, uzticīga meitene, sirdī visu laiku 16. Patīk pavadīt laiku ar draugiem. Patīkams cilvēks kompānijā. Ļoti mērķtiecīga, gudra. Patīk izglītoties un izglītot citus. :))

3 17 Mīlīga, saprotoša, draudzīga, izpalīdzīga, reizēm noslēdzas sevī.

1 13 Ar labu intuīciju , ja kādu mīl, tad patiesi un uz ilgu laiku, nepatīk sveši pieskārieni,ja Lienei Tu nepatiksi būsi rupjš un nepatīkams, uzreiz to varēsi saskatīt viņas sejā, ja draugi, tad uz mūžu, ātri piedod, ceļotāja un piedzīvojumu meklētāja, uzmanības centra vienmēr un visur, novērtēta sabiedrībā, ciena savus draugus un ģimeni, ja esi Lienes otra pusīte, tad esi nokļuvis paradīzē, nespēj iedomāties dzīvi bez dzīvniekiem un dabas, ir mierpilna persona, bet tiesa, ka dažubrīd sapņotāja, uzticēties Lienei noteikti var, bet tikai tuvākie draugi , ģimene, cilvēki, ko Liene mīl, ja ir mērķis, tad to sasniegs, cilvēks ar savu `ES`, lai arī, kādam var šķist, ka Liene iespaidojas un pazaudē savu `ES` tas var būt tikai aiz, kāda notikuma, kas Lienei ir mainījis dzīvi, kā arī neatrašanās savā vietā, ģimene pirmajā vieta, stāvēs un kritīs par saviem tuviniekiem, noteikti laba humora izjūta, jauka un mīļa, neitrāla un neieinteresēta svešos cilvēkos, pāšpārliecināta, dažreiz mīl sevi vairāk nekā, kādu citu, noteikti neatkarīga, ļoti reti uzticas cilvēkiem, jo baidās būt nodota, ja ielaiž cilvēku savā dzīvē, tad uz mūžu, piesardzīga, vīra izvēlē ir izvēlīga, visa dzīve tak kopā būs jāpavada, ļoti daudz pielūdzēju, bet Lienei interesē tikai viens, bieži izvēlētais ir, kas īpašs par, kuru ir jāpacīnās, draugi, gan ir daudz, jo Liene ir piedzīvojumu meklētāja, iejūtīga.

2 13 Viņas miers un labestība staro pār viņai, izpalīdzīga un kura vēlas ģimenes mīlestību.

2 8 Sapnaina ,idealizetaaja, nereaala sad tad, diplomate, virspuseeja spriedeletaaja.

2 7 Liene ir rosīga, radoša, savdabīga sava ceļa gājēja ar spēcīgu intuīciju un labu analītisko domāšanu. Viņa ir sievišķīga un jūtīga, tomēr arī patstāvīga, prātīga, piesardzīga un atbildīga pret to, ko dara.

10 14 Mērķtiecīga. Samaitāta. Ar zemu pašvērtējumu. Patīk lasīt grāmatas, izglītoties. Klausās savā intuīcijā. Pievelk pretējā dzimuma pārstāvji.

6 7 Jo vina tada ir

4 3 Bezkaunīga, bez morāles, galvenais, lai pašai labi, spēj kāpt pāri pat pašiem tuvākajiem, lai tikai pati gūtu kādu labumu. Arī lišķīga, ja tas būs izdevīgi.

14 11 Svarīgi atrasties uzmanības centrā, īpaši patīk pretējā dzimuma uzmanība. Apbrīnojami pašpārliecināta, uzskata sevi par ļoti pievilcīgu, interesantu un gudru. Daudz runā, kas palīdz pasākumos izvairīties no neveikliem klusuma brīžiem, bet pārsvarā runā par sevi. Pozitīvs, bet uzspēlēti draudzīgs cilvēks. Ar aristokrātiskām interesēm, cenšas būt smalka, bet nodod savu vienkāršību. Praktiska un saimnieciska. Svarīgi būt pirmajai un labākajai gandrīz visās jomās. Patīk daba un dzīvnieki. Attiecībās vecmodīga - gaida savu bruņieku. Patīk flirtēt, bet grūti pieejama, jo izvēlīga un prasīga. Šķiet labs draugs, bet patiesībā aiz muguras mēdz teikt pavisam citu nekā sejā. Patīk tenkot, grūti glabāt noslēpumus. Patīk vīrisķīgi, drosmīgi un galanti vīrieši, kas māk uzņemties iniciatīvu.

Iesaki draugiem!
Liene skaidrojums un vārda diena

Liene raksturojums

Lienes raksturīgākās īpašibas
Uzticīga 60%
Gudra 60%
Ar labu humora izjūtu 52%
Daudz draugu 52%
Enerģiska 52%
Jautra 52%
Pieklājīga 48%
Optimiste 40%
Strādīga 40%
Mierīga 40%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Anastasija, Marģers
Rīt vārda dienu svin
Armands, Armanda
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu