Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Lelde

Lelde

Vārda dienu Lelde svin 19. decembrī.

Latvijā dzīvo apmēram 1 540 personas ar vārdu Lelde.
4 22

Vārda Lelde nozīme un skaidrojums:

Prot itin visu: diplomatizēt, strādāt smalkus rokdarbus, ir lutināta, taču skarbie ikdienas apstākļi Leldi norūda. Viņai nekad nav garlaicīgi, jo viņa atrod sev piemērotu hobiju. Lelde prot novērtēt cilvēkus, kaut mīlestībā viņai bieži aizmiglotas acis, un te nu Lelde neredz, kurš godīgs, kurš viltīgs. Tāpēc viņu nomoka drudžaina kaisle, kas beidzas ar fiasko. Vienīgi no dabas mantotā patstāvība izved Leldi no strupceļa.
Iesaki draugiem!

Leldes draugu un paziņu raksturojumi:

6 30 Mazliet kaitinoša personiba , visparigi ļoti pozitivi domajoša. Leldes ir jautras , prot pārspilet , Ļoti atriebigas , labi spekulē , ar skaļu balsi. Mēdz but miļa , uzticiga , izpalidziga un atverta.

2 18 Liela jautrīte, vienmēr varēs uzprišināt kompāniju kura ir nolaista diezgan neveiklā situācijā! Leldes var palīdzēt ar ļoti labiem padomiem! :)

2 15 Dominējoša personība. Valdonīga un tai pat laikā sievišķīga. Savus trūkumus uztver ar humoru, līdz ar to nekomplekso - iespējams, šīs īpšības dēļ patīk puišiem. Netēlo no sevis to kas nav. Piuši, visi kā viens, ir "zem tupeles"! No malas skatoties, nav nesaprotams ar ko viņa "ņem"! Gudra, reālistiski domājoša, pa "mākoņiem nelido". Darbīga, aktīva, nav mājās sēdētāja. Patīk "tusēt" klubos, un varbūt neticēsiet - LASA GRĀMATAS!!!)))

1 13 Ja iazkaitināsi dabūsi pa muti! gudra,pieklājīga, kad vajadzīgs. kad atlaiž....nu tad visa māja iet augšā!!

1 8 Lelde Cēlusies no sena personvārda Lēda. Grieķu mitoloģijā Lēda: Zeva savaldzinātāja, kas pie viņas ieradies gulbja izskatā. Nošķirtība no apkārtējiem ir viņas aizsargmaska. Gaisīga ellišķība, pretencioza atvērtība un vienlaikus spēles noteikumu pieņemšana ir Leldes dabā. Vārds pirmo reizi manīts 1929. g. Rīgā.

2 8 Visas Leldes ir loti kautrigas neaistiek to ko neatlauj vinas ir dabigas vinas is loti skaudigas vinam patik but stiligam un lepna to es varu teikt drosi.Jo mani pasu sauc par leldi Paldies!

1 6 Lelde ir uzticīga, jautra, pieklājīga. Ar atbildības sajūtu. Nepatīk iesākto pamest novārtā, tāpēc visu izdara līdz galam. Lelde mēdz būt ļaunatminīga, taču neatriebjas. Lelde var būt gan kautrīga, gan atvērta. Lelde var arī uzpurēt savu laimi citu dēļ. Reizēm nespēj saņemties un pateikt savas īstās domas.

Iesaki draugiem!
Lelde skaidrojums un vārda diena

Lelde raksturojums

Leldes raksturīgākās īpašibas
Ātri aizkaitināma 53%
Kautrīga 53%
Uzticīga 53%
Jautra 53%
Gudra 53%
Neatkarīga 46%
Daudz draugu 46%
Lepna 46%
Pieklājīga 38%
Ar labu humora izjūtu 38%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Tenis, Dravis
Rīt vārda dienu svin
Antons, Antis
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
Top.LV
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu