Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Laura

Laura

Vārda dienu Laura svin 18. aprīlī.

Latvijā dzīvo apmēram 9 430 personas ar vārdu Laura.
Pēdējo gadu laikā vārda Laura popularitāte ir nedaudz pieaugusi.
43 82

Vārda Laura nozīme un skaidrojums:

Simtkārt apdziedātā Laura nes sevī noslēpumu, maigi piekļāvīgu noskaņu, klusu, kautrīgu iekšējo balsi. Viņa ņem pretī to dienu, kura nāk viņai pretī. Jo varbūt jau parīt draudīgi mākoņi biedēs Lauras mīlas sapņu idilli...
Iesaki draugiem!

Lauras draugu un paziņu raksturojumi:

17 118 Laura ir ļoti atraktīva, jauka, uzklausa skumjos brīžos. vienmēr ir spējīga palīdzēt. ļoti uzticams cilvēks. gudra persona. ļoti skaista būtība, raksturs un personība. Lauras ir pašas skaistākās sievietes.

44 103 Labs, pozitīvs,muzikāls,aktīvs cilvēks kurš pasaka ko domā.

6 53 Laura tas ir cilvēks kurš visus uzklausīs un visiem centīsies palīdzēt.. Lai gan pati aiz smaida slēpj skumjas kuras citiem neuzdrošinas atklāt. Lauras ir stipras meitenes kuras nemēdz salūst.

17 54 Ļoti jautri un spēcīgi cilvēki. Viņiem vienmēr pietiek enerģijas lai padraiskotos.

8 38 Laura ir skaista un mīļa ,bet ja viņai kaut kas cilvēkā nepatīk ,tad viņa sev to domās neturēs viņa visu cilvēkam pateiks sejā!

19 48 Laura: uzticīgs cilvēks kas tev vienmēr būs blakus skumjā brīdī. Laura ir jautra ar labu humora izjūtu ,un mūzikas gaumi. Personība kura nebēdājas par kādu skumju vai sliktu brīdi -uzmundrina otru, pati saglabājot prieku un optimismu. (:

6 34 Lauras ir ļoti optimistiski cilvēki. Patīk viss pārdrošais,patīk būt uzmanības centrā. Biežāk palīdz savākt citu dzīves,atstājot savu dzīvi novārtā. Labsirdīgi un devīgi cilvēki. Kompānijas gariņš,izceļas pat uz labāko fona. Smieklīgas un jautras. Nepatīk bēdāties,mīl smieties un uzdzīvot. Nepatīk ierobežojumi un nopietnība. Dažreiz vieglprātīgas. Ātri iemīlās un tik pat ātri apraujās. Lauras ir brīnišķīgas gan raksturā,gan izskatā.

7 32 Ļoti jauka, mīl dabu, mūziku. Egoistiska, labprāt draudzējas. Ideāliste.

15 38 Grib daudz izklaidēties, ļoti pieņem visu pie sirds, var pastāvet par sevi un tuviem cilvēkiem

19 40 VINA VAR BUT GAN RUPJA UN TATALAK TIKAI TAD JA VINU NOKAITINA :)

3 20 Vienreizēji interesanta personiba

3 20 Lauras ir lieliskas!

22 38 Laura-jautrs un drošs cilvēks kuram patīk izcelties pelēko ļaužu vidū.

18 32 Laura ir optimiste

9 22 Mīļš cilvēks

5 18 Lauras ir uzticīgas, gudras un ar analītisku prātu

5 18 Es esmu Laura. Es sevi uzskata par pa pusei egoisti. Man ir daudz draugu . laurai būt ir Forši.

7 18 Vienkārši labs cilvēks!

5 16 Patīk dzīvnieki, ir ar sarkastisku humora izjūtu, kas ne katram cilvēkam var patikt :) bet foršs cilvēks. Daudz strādā, ne ar katru draudzējas, bet ja kāds viņu iepazīst, viņa ir ļoti sakarīga. Cita Laura, kuru zinu, ir izlutināta un vulgāra, vēl cita Laura ir uzbāzīga, bet ir arī viena mierīgā Laura, kura rēķinās ar citiem. Jā, un vēl ir maitas tips, kā Laura D.P., kura ir iedomīga, ļoti lepna, alkatīga, kurai uz visu ir uzspļaut un viņa ir visuma centrs, biroja centrs, kura guļ ar direktoru :)))

6 16 Laura ir tas cilvēks,kas grūta brīdi uzklausīs un palīdzesies :D Grūta bŗīdi uzjautrinās:D

5 13 Viens no lieliskākajiem cilvēkiem ko es zinu. nezinu, kāda būdu mana dzīve bez Lauras.

9 15 Patīk uzmanība.

6 12 Ļoti superīgs cilvēks. Mīlu!

3 9 Laura ir cilvēks, kas pasaka kā ir patīk patiesība🤫 Mēdz būt greizsirdīga, bet prot noškir personīgo dzīvi no sadzīves. Lauras ir mērktiecīgas, jaukas , bet ar velna austinām☄️ Łoti jautras Un atraktīvas vienmer gatavas trakām idejām, patīk izaicinājumi✨ Patīk sapnot kā arī pilnas ar idejām ko realizēt💕

2 8 Laura ir ipasš vārds

3 7 Lauras ir vislabākās meitenes.Laura nekad nevēlēs citiem ļaunu,viņai ir laba humora izjūta un Laurai ir daudz draugi.

1 3 Lauras ir draiskulīgas personības. viņas mēdz būt dažādas, kā jau katrs cilvēks, kāds nāks pretī- no tā arī dabūsi pieredzi, bet nedomā, ka visi ir vienādi. dzīvē pazīstu daudzas Lauras. visas no viņām ir ļoti mērķtiecīgas, saprotošas, uzticīgas, draudzīgas, un nopietnas personas. patīk izklaidēties, protams arī būt uzmanības centrā, bet ļoti patīk arī pabūt vienatnē. neizrāda savu otru pusi citiem- to pašu bēdīgāko. vienmēr uzmundrinās un atbalstīs otru kaut vai pati būs mazliet, vai pat ļoti depresīva un ir saskarsmē ar savām problēmām. nekad nepametīs otru nelaimē. jā, varbūt atšķirsies dēļ zodiaka, bet vīriešus piesaista ar savām dedzīgajām actiņām un kvēlajām sirdīm. pratīs arī nocelt citai to čomu :D būs optimistiska, bet prātā visu laiku vēlēsies padoties, un šeit arī atkarīgs no zodiaka, ja cīnīsies - tad līdz galam.

7 7 Laura,20gadi. Esmu jautra.. Draugiem nekad nav garlaicigi...visi vnm smejas kad runaju. Smejas par visu ko es stastu..Lauras ir tiesas un vienmer gatavas uz kadu izaicinajumu...Laurs ir pasas skaistakas!

1 1 Ļoti jauka bet dažreiz mazliet vēsa.

3 2 Vispār ļoti introverta un ļoti maz kontaktējas ar cilvēkiem. Es zinu vairākas citas Lauras, kuras tādas it nemaz nav, bet šī Laura tāda ir.

5 4 Aizmāršīga

14 12 Diezgan egoistisks un savtīgs cilvēks, bet ir ļoti uzticīga un sava mīļotā cilvēka dēļ spēj paveikt daudz ko.

17 15 Laura ir pārāk valdonīga .

7 4 Vina ir pardrosa un ne klusa

3 0 Liela egoiste. Sevi slavē, bet patiesībā pati ir slinka. Skatoties uz viņu, prātā pat neienāks, ka mājās spēj būt tāds baraks, tamdēļ arī galviņā putni. Uzskata sevi par ļoti optimistisku un draudzīgu, bet viss ir otrādāk. Draug ir, bet nav īsti, jo nespēj izveidot dziļas attiecības. Neviena Laura nav uzrunājusi brrr

8 4 LAbs draudzene,kopā jautri,ļoti skauž citu veiksme:(

11 6 Jautra, energiska, egoiste.

9 3 Parak uzbaziga.kasjiga un ari diezgan valdoniga. Parak telo no sevis nezin ko. Vina uzskata ka ir baiga karaliene. Ka var pavelet un macit citus ka dzivot. Bet pate nemaz nav ta labaka. Vina butu gatava draudenei nonemt viru. Un izjaukt gimeni. Man ir loto rugta pieredze ar lauru. Mana darba vieta strada si kundze. Vinai patik stastit brinumu lietas prieksniecibai par saviem darba kolegiem. Pate so cilveku nepazist un pirmo reizi redz. Un es dabuju del vinas pilnigi neparko . Kaut es stradaju godigi. Es ar lauru vispar negribu runat.jo vina ir negativs cilveks. Ja ari patik loti telot no sevis nezin ko. Laurai patik skirot cilvekus. Izvelesies ar kuru runat ar kuru ne. Bet citus negatuvi ieteknes ar naldigu skatu. Jo es par lauru nesaku neko labu. Laurai cienmer launs smaids uz lupam Ka otram nodarijusi sapes.ka ir izstastijusi prieksniecibai oar kadu jutas gandarita un apmierinata.loti negativs cilveks. Ar aujstu dveseli sirdi. Un paceltu degunu augsa.

10 2 Laura ir dažreiz egojistiska jo domā tikai par sevi grūtos brīžos nepalīdz ir ļoti vienkārši viņu aizskaitināt un dažreiz pat neklausas citos bet kad kāds aprunā tad jau sāk palīdzēt...

12 4 Skumiga,vilusies sevi

20 8 Impulsīva,augstprātīga,nekārtīga

29 10 Ļoti ļauna un slikta pret cilvēkiem, bet mīl dzīvniekus, pārāk egoistiska un ļoti mīl naudu, nedomā par citiem un dara visu tikai pēc sava prāta,Laura ko es pazīstu ir šāda.

Iesaki draugiem!
Laura skaidrojums un vārda diena

Laura raksturojums

Lauras raksturīgākās īpašibas
Jautra 58%
Gudra 50%
Uzticīga 49%
Pieklājīga 46%
Enerģiska 43%
Ar labu humora izjūtu 43%
Daudz draugu 41%
Strādīga 35%
Kārtīga 34%
Droša 29%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Jautrīte, Kamila, Digna
Rīt vārda dienu svin
Ramona, Ritma
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu