Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Iveta

Iveta

Vārda dienu Iveta svin 12. decembrī.

Latvijā dzīvo apmēram 8 670 personas ar vārdu Iveta.
Pēdējo gadu laikā vārda Iveta popularitāte nav būtiski mainījusies.
8 35

Vārda Iveta nozīme un skaidrojums:

Pirmais tips. Eleganta, apbrīnojami brīvi izturas jebkurā sabiedrībā. Ir pasakaina improvizatore un ģimenē valda tik viegli gaistošām krāsām, ka neviens nejūtas pakļauts. Vājība uz "šikām" un seksīgām lietām. Iveta katrā notikumā izturas tā kā jaunatklātā zemē. Mundrumā reti kura Ivetu pārspēs. Otrais tips (ap 4%). Šī Iveta ir dīvaini melanholiska un mokās ar pārlieku jūtīgumu.
Iesaki draugiem!

Ivetas draugu un paziņu raksturojumi:

15 73 TUR DOTO VĀRDU, PAT JA TAS PAŠAI NAV IZDEVĪGI.mīl savējos vairāk par sevi. Krīt un ceļas par saviem mīļajiem.

9 58 Ivetas ir divpusīgas sievietes. Vienā mājo perfektā sieviete,kura stāv un krīt par tiem,kas ir tuvi. Saimnieciskā un pedantiskā Iveta. Lieliska draudzene un sarunubiedrene. Burvīga sieva un mamma. Īsts graciozisma simbols. Bet pastāv arī otrā : ļaunatminīgā, nejaukā un negodīgā Iveta. Tad mīl aprunāt un liekuļot. Taču,kuru pamodināsu,tā arī būs. Ivetām ir grūti iepatikties. Ja Tu viņai nepatīc - maz ticams,ka vēl iepatiksies. Cilvēkus rūpīgi vērtē un salīdzina. Vēlas,lai sev tuvie (meita/dēls/znots/vedekla/mazbērni) mantotu piemēru tieši no viņām un sniegtos pieredzi. Īsta pļāpa! Patīk parunāt. Savā ziņā atklāta personība,bet tikai pret tiem,kuri patīk un sevi ir pierādījuši. Ir savi pruncipi,kurus nepārkāps. Stiprs um stingrs raksturs. Ienaidniekiem būtu jābēg,jo pret tiem pamostas īsti vellišķīgā Iveta. Tas nemaz nav patīkami.

5 26 Arī esmu Iveta. Nekad nenodošu draugus. Dāsna,pret cilvekiem,bet bieži to labo sirdi izmanto citi. Patik skaistas lietas. Esmu taisnīga,neciešu melus un liekulību.

3 21 Kolosāls cilvēks. Smaidīga, jauka , uzticīga.

1 15 Esmu Iveta.Uskatu ,ka Ivetas ļoti trāpīgi raksturotas.Man vairāk piemīt pirmais Ivetas tips-enerģiska,labsirdīga,mīļa,reizēm esmu melanholiska,ja pāri nodara,esmu ļaunatminīga,bet vēlāk piedodu.Esmu sabiedriska,cenšos ar visiem uzturēt labas attiecības,ļoti nepatīk strīdēties,jo tad ļoti pārdzīvoju par notikušo.

4 16 Mana mamma ir Iveta. Ļoti sievišķīga būtne, ir ievērojama tieksme pēc spilgtām un seksīgām lietām. Spēj iejusties jebkurā kompānijā, viegli iegūst draugus. Nekad ne ar vienu nav konfliktu.

4 13 Mīļa, izpalīdzīga, smaidīga un jauka.

1 10 Arī esmu Iveta.Manī ir kaut kas no abiem tipiem, vairāk gan tas pirmais, melanholiskais atveras tikai dažreiz.Esmu tieša, strādīga, vienmēr cenšos uzklausīt citus, bet uz kakla gan kāpt sev nevienam neļauju.Ir tikai pāris labāko draugu, bet ļoti daudz paziņu.Draugos esmu ar vēl 4 Ivetām ir visām daudz kas kopīgs, bet daudz kas arī ir atšķirīgs.

2 5 Esmu Iveta. Dotais raksturojums man galīgi neatbilst. Drīzāk esmu SIGNE> Ko lai saku-emu īsta maita!!!

10 13 Maz īstu draugu,atturīga, izvairās no sabiedrības, publiskajiem pasākumiem. Pietiekami gudra priekš sevis, ja tiek aizvainota parādās postošas īapašības kā ļaunatminīgums un atriebība.

4 7 Nepatīk sabiedrība, atturīga, bet vārdos indīga.

15 18 Sava labuma meklētāja. Ja ko sagribēs, ies pāri līķiem. Vārdos var būt ļoti indīga.

2 5 Iveta , kuru pazīstu ir jauka , mīļa , bet ļoti neuzticīga . Patīk visādas seksīgas lietiņas . Pretējā dzimuma uzmanība netrūks . Ļoti rūpējas par savu ārējo izskatu . Ir labas attiecības ar pretējo dzimumu .

5 6 Foršākā sieviete, kādu zinu. Perfekta. Vārds Iveta - skan kā mūzika. Skaista, gudra. Ideāli, kad iekšējā būtība sakrīt ar daiļo izskatu.

1 2 Ivetas nenodod, vinas tik panem to ko vinas grib un kas vinam pienakas.

3 3 Ivetas ir"`istassievietes". Stingrs rakstursrs. Sakrīt daudz rakstura īpašības ar "Annām, Marijām, Sofijām,Tīnām,elizavetēm, Elizabetēm, Romualdām. "

2 2 Pievilcīga ,iekārojama un vīrietis viņai blakus arī jūtas vīrietis .

3 2 Esu Iveta atklāta,veikla,kartīga

1 0 Labi saprot dažādas situācijas.

20 12 Pazīstu 3 Ivetas un visas vieno šādas īpašības: aukstas, materiālistes, ļaunatminīgas, atriebīgas.

18 10 ļoti viltīga.var pārgulēt ar labākās draudzenes vīru. liekule, mīl aprunāt draugus. ļoti viegli apmuļķo un izvilina informāciju, lai izmantotu ļaunos nolūkos.apburoša ,lai sasniegtu savu mērķi.

17 5 Piedauzīgas uzvedības sieviete.

Iesaki draugiem!
Iveta skaidrojums un vārda diena

Iveta raksturojums

Ivetas raksturīgākās īpašibas
Pieklājīga 43%
Uzticīga 39%
Gudra 37%
Strādīga 35%
Jautra 35%
Ar labu humora izjūtu 35%
Enerģiska 31%
Lepna 29%
Ļaunatminīga, atriebīga 25%
Optimiste 22%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Jautrīte, Kamila, Digna
Rīt vārda dienu svin
Ramona, Ritma
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Vēlies iepazīties?Iepazīšanās portālā oHo.lv Tevi gaida vairāk nekā 100'000 cilvēku, kas arī vēlas iepazīties!
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu