Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Indra

Indra

Vārda dienu Indra svin 1. februārī.

Latvijā dzīvo apmēram 2 620 personas ar vārdu Indra.
0 16

Vārda Indra nozīme un skaidrojums:

Pirmais tips. Fascinējoša būtne. Viss, ko Indra dara, ir darīts ar simtprocentīgu atdevi, nenovirzoties no mērķa. Viņa nomierina, uzbrūk, glāsta, ar plašu vērienu kārto darba un mājas dzīves jautājumus. Indrai piemīt skaidrs saprāts, stingra apņēmība, tieksme pēc neparastā. Spuraini izturēsies pret tiem, kuri necienīs spēka triumfu.
Otrais tips. Mazliet rezignētāka būtne, kura var pat apraudāties, ja kas neizdodas. Taču arī Šī Indra neizrāda gurdumu vai apātiju. Viņai nepieciešams vairāk paļāvības un atbalsta. Tāpēc Indra baidās no agresivitātes.
Iesaki draugiem!

Indras draugu un paziņu raksturojumi:

4 22 Jautra un nebēdnīga kā bērns, sabiedrībā atstāj iespaidu, ka viss ir labi un viegli, lai gan tā ir tikai ārējā čaula. Dvēselē nereti mīt dziļas skumjas un vientulība, ar ko nemēdz dalīties, pat ar tuvākajiem draugiem ne.. Darbam un mācībām pilnībā ziedo sevi, īpaši, ja tas ir sirdij tuvs. Cilvēkiem viņa patīk, jo ir gaiša un sirsnīga, un ar lielisku humora izjūtu :)

3 20 Ja mīl tad mīl, ja nīst tad nīst.

1 2 Apveltīta ar harizmātisku sievišķību, introverta.

0 0 Indra ir mierīga, jautra, mīlīga, gudra. Viņa piemīt labas spējas. Viņa saniknotu cilvēku spēj nomierināt. Indra ir uzticīga. Ja kaut kas jātnes viņa atnesīs tieši īstajā dienā. 1 februāris ir īstais Indras laiks.

0 0 Piemīt lieliska humora izjūta, ļoti asprātīga, komunikabla, draudzīga un labvēlīga. Palīdzēs, ja vien tas būs viņas spēkos, nesavtīgi dalīsies, dāsna. Mīl bērnus un dzīvniekus, atbildīgi aprūpēs. Čakla, mudīga un kārtīga, tīrīga. Varētu vairāk saņemties uz pieprasīšanu un prasīšanu (palīdzība visādos veidos) savā labā (darba vietā, no draugiem un radiem) - bet nē... mocās pati un cenšas tikt galā ar visu, ko dzīve nes... Sportiska un kustīga.

3 1 Ļoti strādīga, gudra, dalās ar informāciju, sevi cenšas izcelt kur vien var. Ļoti mīl un sargā ģimeni. Citu aprunātāja un moralizētāja. Pārspīlē ar apdāvināšanu. Dažreiz arī skaudīga un atriebīga.

12 4 Klusā intirigante ar lielu kriminālo enerģiju. Atturīga, klusa, pacietīgi veic savu darbu, ir vienmēr kā ēna kaut kur fonā. Taču, ja kāds aizskar viņas jūtas vai arī negatīvi izsakās par viņas ģimeni, ir gatava uz visu - raksta dzēlīgas anonīmās vēstules, ieriebj pāridarītājiem, kur vien var, sevi neatklājot. Ir kā dārgumu lāde aiz deviņām atslēgām - sabiedrībā (piem. darba vietā vai savā ciematā/kvartālā) nekad neizrāda savu potenciālu, lai arī patiesībā varbūt ir ieguvusi maģistres grādu. Ļoti ticīgs cilvēks.

Iesaki draugiem!
Indra skaidrojums un vārda diena

Indra raksturojums

Indras raksturīgākās īpašibas
Pieklājīga 53%
Gudra 53%
Ar labu humora izjūtu 46%
Uzticīga 38%
Jautra 38%
Neatkarīga 30%
Kārtīga 30%
Impulsīva 30%
Mierīga 30%
Karstasinīga 30%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Evelīna, Aurēlija, Mētra
Rīt vārda dienu svin
Līva, Līvija, Andra
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
Top.LV
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu