Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Guna

Guna

Vārda dienu Guna svin 10. decembrī.

Latvijā dzīvo apmēram 1 940 personas ar vārdu Guna.
Pēdējo gadu laikā vārda Guna popularitāte ir nedaudz samazinājusies.
8 24

Vārda Guna nozīme un skaidrojums:

Gudra un nopietna, gandrīz pārlieku kontrolē savu rīcību. Dzīves grūtības pārvar ar savu izcilo prasmi koncentrēties. Nepieļauj domu, ka nevar kaut kam tikt pāri. Vispusīgi sevi izglītodama, panāk daudz un pēc tam itin viegli slīd pa laika virspusi. Viņu vada pārliecība: Šī dzīve ir vienīgā, citas nebūs.
Iesaki draugiem!

Gunas draugu un paziņu raksturojumi:

5 27 Laimīga,prieku atrod sīkumos. Spītīga un stūrgalvīga. Ies uz mērķi, tik ilgi, kamēr to sasniegs, ja patiešām tādu nospraudīs. Ātri aizmirst pāridarījumus, bet ja tie atkārtojas no viena un tā paša cilvēka, tad var pret to cilvēku kļūt ļauna.

6 18 Padodas māksla - zīmē skaisti ar gaumi. Patīk runāties pie tējas tases. Labprāt uzcep draugiem kēksu. Intreses aptver plašu loku-sportiskas aktivitātes kā brīva laika pavadīšanas veids, ceļošana, dziedāšana, muzicēšana, laba acs-fotomirkļu notveršanai. Makā pietur kapeiciņu, lai var draugus pacienāt kafeinīcā. Patīk kaķi. Uzklausīs un labprat sniegs savu padomu.

4 13 Mīļa ar daudz labām īpašībām

2 11 Ļoti jauka un jautra. Māk atbalstīt, uz viņu vienmēr var paļauties. Ja dzīvē ko vēlas, tad tikai to labāko, kvalitatīvāko. Ļoti labi dara savu darbu, dvēseliska un mākslinieciska. Kādreiz var teikt arī kādu skarbu vārdu, bet ne ar mērķi aizvainot, bet tādēļ, ka tā domā. Ja izrādās, ka viņai nebija taisnība, tad vienmēr to atzīst. Mīl un ciena cilvēkus.

0 2 Guna, Guna, Guna, Guna. Sabiedrības dvēsele, Cilvēks, cilvēks visam pa vidu, centīga, perfekcionismu meklējoša būtne, dīvains ģimenes cilvēks, mīl savus draugus, mīl savu darbu iespējams vairāk par visu, slepenais dziednieks caur joku, caur pamācību gudru, caur dzīves gudrību, caur laika atveidi, laika paskaidrojumu, caur nostaļģiju. Īpašs, neatkārtojams, brīnumains, burvīgs miera un saticības cilvēks. Veiksmes magnēts. Klusumā domā. Sabiedrību iedvesmo. Draugus mīl, draugus ceļ. Iejusties prasme augsta. Aktieris uz skatuves, sirsnīgs cilvēks dzīvē. Tumsa, Brīnumaina un Īpaša Tumsa Gunas Dzīvē. Mākslinieciska, ar savu smaržu, jā, ar smaržu savu. Guna mīl šo Tumsu. Gaisma, vairāk, vairāk Gaismas Brīnumainākās Gunas Dzīvē!

25 12 Esmu iepazinusi Gunas vārda īpašnieci, kā ļoti godkārīgu, augstprātīgu cilvēku, kas nekad neatzīst savas kļūdas un piesardzīgi slēpj savu nezināšanu aiz gudriem vārdiem vai samācītām frāzēm. Guna ir skarba reāliste.

Iesaki draugiem!
Guna skaidrojums un vārda diena

Guna raksturojums

Gunas raksturīgākās īpašibas
Pieklājīga 81%
Uzticīga 75%
Gudra 62%
Ar labu humora izjūtu 56%
Enerģiska 56%
Vaļsirdīga, atklāta 56%
Kārtīga 56%
Neatkarīga 56%
Strādīga 50%
Inteliģenta 50%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Bernadeta, Alfs, Mintauts
Rīt vārda dienu svin
Rūdolfs, Rūdis, Viviāna
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Vēlies iepazīties?Iepazīšanās portālā oHo.lv Tevi gaida vairāk nekā 100'000 cilvēku, kas arī vēlas iepazīties!
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu