Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Elīna

Elīna

Vārda dienu Elīna svin 19. oktobrī.

Latvijā dzīvo apmēram 8 550 personas ar vārdu Elīna.
Pēdējo gadu laikā vārda Elīna popularitāte ir nedaudz pieaugusi.
32 76

Vārda Elīna nozīme un skaidrojums:

Pirmais tips. Modē nācis vārds. Jo Elīna ir mūsdienīga, izteikti enerģiska būtne, kas egoistiski laužas pa dzīves brikšņiem, lai uzvarētu. Paļaujas uz savu izstrādāto plānu, sprigani ielec labākajās aprindās un māk veidot karjeru. Prieks, bēdas, vilšanās, zaudētas un laimētas kaujas nerada Elīnā par noguruma pēdas. Vinā greizsirdīgi pārdzīvo konkurentes veiksmes.
Otrais tips (ap 17%). Šī Elīna labprāt atzīst ačgārnu dzīvesvietu.

Iesaki draugiem!

Elīnas draugu un paziņu raksturojumi:

26 101 Elīna ir mierīgas dabas cilvēks, bet reizēm rīkojas spontāni un bezapdomīgi. Ar gadiem Elīna paliek uzmanīgāka un apdomīgāka. Ja laulātais pret Elīnu izturas ar cieņu, mīlestību, kas nāk no sirds, tad Elīna ir ļoti uzticams laulātais draugs un cilvēks, uz kuru var paļauties. Ja Elīnai nodara pāri, viņa to piedod, bet jāpaiet ilgam laikam lai aizmirstu. Taču ar ļaunām domām to nepiemin. Ļoti labestīga un strādīga. Patīk bērni. Vienīgi, Elīnai pietrūkst bieži vien pārliecības par sevi un savām dotībām, jo Elīnas ir ļoti talantīgas un lieliski padodas mākslas darbi, mūzika, darbs ar cilvēkiem!

15 77 Elīnas parasti ir ļoti pievilcīgas meitenes, kurām ir daudz pielūdzēju! Bet, visbiežāk viņas atšuj savus pielūdzējus,jo vēlas dzīvē sastapt princi uz balta zirga. Ja Elīnu viņas puisis aizvainoja, viņam nāksies smagi pastrādāt, lai nopelnītu viņas piedošanu un uzticību. Elīnas ir lepnas personas un nekad sevi neļaus pazemot, viņas nekad nepārkāpj pāri saviem principiem. Viņas ir stipras personības,kurām nav nepieciešami baigie sakari, lai dzīvē gūtu daudz panākumus. Vinas egoistiski laužas pa dzīvi iznicinot visus savus konkurentus!

5 46 Vienkārši burvīga!!!!!! Vienmēr skaistas, reizēm pārcenšās, bet daudz ko cenšas neizrādīt un pārdzīvo pie sevīm. Daškārt var šķist kad neesi Elīnai vajadzīgs kaut vai patiesībā viņa bez tevīm nevar....

7 48 Īsti nevienam neatklājas - runā daudz, bet patiesos pārdzīvojumus, noslēpumus patura sevī. Runā daudz - un lieki, bet tas rada vienkāršības un patiesuma auru ap Elīnu. Cilvēkiem ir viegli ar Elīnu - nav jāizliekas. Elīnas mēdz būt vienaldzīgas - lieki nestresojot/ nesatraucoties par lietām un cilvēkiem, tāpēc varētu likties,ka viņai jūs nerūpat, bet tā nebūt nav. Elīnām patīk pucēties, komplimenti, skaistas lietas silda šīs būtnes sirdi. Ja vajag Elīna uzkāps kokā, uznaglos putnu būrīti - ja vajag būs dāma. Labs uzklausītājs. Parasti pūlī atšķiras ar smaidu, vieglu vienaldzību pret apkārtējo pasauli. Sapņotāja.

6 35 Elīna ir jautra enerģiska priecīga un laipna

2 28 Jautra, lavi saprotas ar cilvēkiem, bet mēdz apaudzēt ap sevi haosu. Vienaldzīga pret lielajām dzīves problēmām. Var palīdzēt citiem ar vārdiem, kas palīdz nenolaist galvu. Ja pati ieslīgst depresijā, ātri tiek uz kājām.

3 27 Jauka mila labsirdiga

6 29 Elīna - Gudrs, un talantigs bērns, ar savu es. Enerģistiska, un humora piln meitene.

2 23 Jautra izpalidziga

6 26 Elīna ir ļoti uzticīga meitene, gan kā draugs, gan kā otra pusīte! Savu otru pusīti nekad nespēs nokrāpt, jo Elīna tic īstai mīlestībai.

5 15 Viņa ir laba.

3 11 Jauka, gudra, ja tam puisim patīk cita meitene viņš to smagi nožēlos.

5 11 Elīna!Labākais cilvēks, ko pazīstu!!!

6 11 Elina ir traks cilveks

41 15 Ļoti egoistiska,pār otrām pusēm valda,viss ir jādara tā kā viņas grib nedomājot vai otrs to vēlas. Ļoti iedomīgas meklēs augstāko sabiedrību jo pati ir vāja. Būs tāda kāda ir vajadzīga uz esošo brīdi.

61 15 Ļauna,grib valdīt,visu laiku maina draugus un ,ja kāds neizdara pa prātam vairs ar viņu nedraudzējās.

Iesaki draugiem!
Elīna skaidrojums un vārda diena

Elīna raksturojums

Elīnas raksturīgākās īpašibas
Jautra 67%
Gudra 59%
Optimiste 56%
Uzticīga 48%
Ar labu humora izjūtu 40%
Enerģiska 40%
Pieklājīga 35%
Neatkarīga 32%
Daudz draugu 32%
Ātri aizkaitināma 29%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Bernadeta, Alfs, Mintauts
Rīt vārda dienu svin
Rūdolfs, Rūdis, Viviāna
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu