Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Arita

Arita

Vārda dienu Arita svin 15. maijā (pirms 10 dienām).

Latvijā dzīvo apmēram 590 personas ar vārdu Arita.
Pēdējo gadu laikā vārda Arita popularitāte nav būtiski mainījusies.
1 16

Vārda Arita nozīme un skaidrojums:

Grūti viņai atkāpties vai pieļaut, ka citi par vinu lemj. Viņa mīl komfortu, vīru ar pabiezu naudas maku. Taču, ja arī nav Šo priekšnoteikumu, samierinās un apkārtējos uztur možu garu.

Aritas draugu un paziņu raksturojumi:

2 29 Viņai ir ļoti spēcīga intuīcija, kas bieži liek rīkoties it kā pretēji loģikai, bet beigās izrādās pareizā izvēle. Viņa pēc tās vadās un tas viņai dzīvē ļoti noder. Nedaudz māņticīga, tic zīmēm un liktenim. Uzskata, ka sakritības patiesībā ir likumsakarības, nekas nenotiek tāpat vien. Optimistiska reāliste. Tic domu spēkam, ar tā palīdzību piesaista labvēlīgus notikumus un pozitīvi noskaņotus cilvēkus. Ar labu sirdi. Augsti vērtē godīgumu un lojalitāti. Labprāt palīdz, ja kādam to vajag, bet necieš, ja viņu izmanto. Ātri `atkož` tādus cilvēkus un no tādiem izvairās. Diezgan skeptiska, nav viegli iegūt viņas uzticību. Savu patieso būtību atklāt tikai tuviem cilvēkiem, jo baidās tikt sāpināta. Mērķtiecīga, nepatīk zaudēt, bet dod priekšroku godīgai spēlei. Diezgan stūrgalvīga, paliks pie sava, nepatīk, ja izlemj viņas vietā vai uzspiež savu viedokli. Romantiska, tieksme idealizēt partneri un tad vilties. Uzticīga un gādīga, bet arī samērā privātīpašnieciska un greizsirdīga. Sargā to, kas ir viņas. Patīk komforts, labs ēdiens, skaistas lietas, bet var bez tā iztikt - augstāk par visu vērtē garīgas vērtības un attiecības ar sev tuviem cilvēkiem. Ja viņu aizvaino, bieži vien līdz galam nepiedod, bet nav atriebīga. Vajag, lai viņā ieklausās un viņu novērtē. Tādu cilvēku labā gatava darīt daudz. Jautra un sabiedriska. Nepatīk bezdarbība, darbaholoķe, ja dara to, kas tiešām aizrauj, bet šad tad vajag no visa atpūsties un nedaudz paslinkot, lai atgūtu spēkus. Interesanta un oriģināla personība ar brīžiem bērnišķīgu šarmu.

0 15 Dzirkstošs šarms.

0 5 Aritai grūti citiem pakļauties un pieļaut, ka pār viņu lemj. Spītīga, visu tiecas darīt pa savam, taču reti kļūdās, jo intuīcija viņai ir ļoti spēcīga, kas bieži liek rīkoties it kā pretēji loģikai, bet beigās izrādās pareizā izvēle. Optimistiska reāliste. Tic domu spēkam, ar tā palīdzību piesaista labvēlīgus notikumus un pozitīvi noskaņotus cilvēkus. Ar labu sirdi. Augsti vērtē godīgumu un lojalitāti. Aritai nav pārāk daudz draugu, bet tie, kuri ir, ir no sirds vērtīgi. Arita draudzībā vērtē kvalitāti nevis kvantitāti. Labprāt palīdz, ja kādam to vajag, bet necieš, ja viņu izmanto. Ātri `atkož` tādus cilvēkus un no tādiem izvairās. Diezgan skeptiska, nav viegli iegūt viņas uzticību. Savu patieso būtību atklāt tikai tuviem cilvēkiem, jo baidās tikt sāpināta. Mērķtiecīga, nepatīk zaudēt, bet dod priekšroku godīgai spēlei. Uzticīga un gādīga, bet arī samērā privātīpašnieciska un greizsirdīga. Sargā to, kas ir viņas. Patīk komforts, labs ēdiens, inteliģentas sarunas, skaistas lietas, bet var bez tā iztikt - augstāk par visu vērtē garīgas vērtības un attiecības ar sev tuviem cilvēkiem. Ja viņu aizvaino, bieži vien līdz galam nepiedod, bet nav atriebīga. Vajag, lai viņā ieklausās un viņu novērtē. Interesanta un oriģināla personība ar brīžiem bērnišķīgu šarmu. Arita ir lielisks cilvēks, kura kompānijā atrasties. Vārdā ir arī sargeņģelis.

0 2 Ar labu intuīciju.izpalīdzīga, ilgi atceros pardarijumu....

1 1 Inteliģenta, intraverta, vienmēr cenšos paplašināt savas zināšanas.

Iesaki draugiem!
Arita skaidrojums un vārda diena

Arita raksturojums

Aritas raksturīgākās īpašibas
Jautra 77%
Enerģiska 77%
Uzticīga 77%
Inteliģenta 66%
Ar labu humora izjūtu 66%
Strādīga 55%
Kārtīga 55%
Gudra 55%
Piesardzīga 55%
Pieklājīga 44%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Junora, Anšlavs
Rīt vārda dienu svin
Eduards, Edvards, Varis
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Vēlies iepazīties?Iepazīšanās portālā oHo.lv Tevi gaida vairāk nekā 100'000 cilvēku, kas arī vēlas iepazīties!
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu